Маршрути

Пропонуємо Вам випробувати незабутні відчуття під час катання на 2 місних BRP квадроциклах по гірських дорогах! Вас порадує дивовижної краси природа Карпат! Всі розроблені квадро-маршрути проходять по мальовничій незайманою природою Карпат, дадуть можливість подихати чистим гірським повітрям, а також подолати всі перешкоди бездоріжжя і просто отримати нові незабутні відчуття і приплив адреналіну від подорожі, чого так не вистачає нам в повсякденному житті!

УВАГА! Для компаній з 4-5 чоловік пропонуємо поїздки на 5-місному всюдиході Ямаха-Вікінг. Тривалість поїздки 1 година. Весільний ескорт для молодят (з відвідуванням для фотосесії біля вольєрного господарста та колиби).

Вартість мото-всюдиходу уточнюйте.

Маршрут пролягає через ліс і грязеве бездоріжжя, заїзд до джерела Великий. Візьміть з собою фото і відеотехніку, якщо ж Ви маєте мобільний смартфон то гарні селфі Вам забезпечено з якими Ви можете поділитись в фейсбуці і інстаграм. Ви відвідаєте вольєрне господарство з дикими тваринами а також водоспад «Дівочі сльози».

Маршрут розраховано на 1 години.

Виїзд по маршруту Високогір'я Великій

Виїзд на середнє високогір’я Вабрянка — це чудовий спогад, повний яскравих позитивних емоцій. Вас накриє хвиля адреналіну, Ви, немов вітер, відчуєте повну свободу, гідно оціните велич природи. Проїзд через спуски та підйоми, ліс, грязяве бездоріжжя, проїзд по складному кам’янистому підйомі, заїзд до джерела Великій та джерела Вабрянка, дві зупинки для фотосесії.  Ви щиро полюбите карпатські гори  Яремче — одне з найбільш унікальних місць на Землі.

Маршрут розраховано на 2 години.

Виїзд по маршруту Високогір'я Вабрянка

Як вважаєте, ми зможемо здійснити Вашу мрію? Тоді спробуйте маршрут проїзд через спуски та підйоми, неодноразовий проїзд через річку, ліс, грязьове бездоріжжя, проїзд по складному кам’янистому підйомі, зупинки на фотосесії. Маршрут проходить по хребтовій частині гір до вершини г. Маковиці та має панорамний огляд 5 населених пунктів. По домовленості організовується пікнік.

Маршрут розраховано на 3 години.

Виїзд по маршруту на гору Маковиця

Цим маршрутом Ви можете насолоджуватися красивою природою, екстремальною швидкістю, подоланням перешкод, коли особисто керуєте квадроциклом. Квадроцикл, як вірний кінь, здатний довезти Вас навіть туди, куди неможливо дістатися на поза шляховику. Виїзд на високогір’я Щівка, проїзд через спуски та підйоми лісу, грязьове бездоріжжя, проїзд по складному кам’янистому підйомі, три зупинки на фотосесії. По домовленості пікнік.

Маршрут розрахований на 4 години.

Виїзд на високогір'я Щівка