«Гора Синячка»
  • Маршрут: Синячка
  • Тривалість: 4 години
  • Рівень складності: середній
  • Довжина: 20 км. в одну сторону
  • Висота над рівнем моря: 1276 м.
  • Що подивитись: гора Синячка, неповторні види на гору Синяк та Довбушанку, нафтові качалки, полонина Лазок.

Будь ласка, зверніть увагу: цей маршрут добре підходить для тих, хто любить невеликий набір висоти, розкішні краєвиди з вершин та багато цікавого по дорозі.

«Гора Синячка»

Маршрут Синячка передбачає неспішну поїздку мальовничими місцями Прикарпаття, серед найдавніших карпатських лісів, мальовничих урочищ, гірських джерел, квітів та лук. Дорогою можна зустріти пасовища, де місцеві пасуть корів та овець. А поряд зі стежкою часто можна натрапити на ягоди та гриби.

З вершини гори відкривається вид на гірський масив Горгани, гори Синяк, Хом’як, Довбушанка, Малий Горган, а вдалині – Говерла та Сівуля. Але краще побачити це на власні очі, вдихнути гірське повітря і поласувати ароматними дикими ягодами.

вид з гори Синячка

Гора Синячка у Яремче

Гора Синячка належить до гірського масиву Ґорґани Івано-Франківської області – одна з гір-метеорологів. Її висота – 1400 м.

Гора Синячка

Звідси найкраще видно куточок дикої і заповідної природи – гори Горгани, з вершинами понад 1800 метрів над р.м. За горою Синячка місцеві жителі навіть навчилися визначати погоду.

Вид на гірський масив Горгани

Цей маршрут унікальний тим, що на ньому можна побачити, як видобувають нафту – вздовж дороги стоять і працюють качалки. Ніхто не забороняє наближатися до них, тому можна побачити процес видобутку нафти без перешкод.

нафтовидобувні качалки у Карпатах

Маршрут на гору Синячка

Чим цікавий цей маршрут Синячка: він простий, і хоча він становить 38 км, їх легко можна пройти 4 години.

Полонина Стайки

Маршрут «Синячка» для тих, хто віддає перевагу невеликим швидкостям або просто хоче насолодитися гарними видами Карпат з місця водія квадроцикла або багі.

Екскурсія на квадроциклах Карпатами

Зупиняємось на полонині Лазок і за бажання звідси вирушаємо в короткий піший похід на вершину Синячки. Йти лише 700 метрів, так що доведеться трохи постаратися, зате на вершині на нас чекає панорама на 360 градусів.

Верхівка гори Синячки

Пам’ятайте, ми готові обговорити будь-які побажання до маршруту та зробити ваш відпочинок незабутнім!

НАША ТЕХНІКА

Візьміть квадроцикли напрокат в Яремче і вирушите в подорож Карпатами. Усі квадроцикли двомісні. Можна кататися одному чи вдвох. Ціни вказані за квадроцикл, а не за людину.

Квадроцикли

Can-Am Outlander 570
Can-Am Outlander 800R X-MR
BRP Outlander XMR 1000R

Багі

Yamaha Viking 700
BRP Can Am Traxter Xmr HD10
BRP Traxter MAX HD8
Can-Am Maverick X3 XMR
Maverick MAX 1000

Про маршрут

Карпати вражають уяву, захоплюють, надихають. Якщо ви любите тривалі прогулянки та пейзажі, від яких захоплює дух, то неодмінно рекомендуємо проїхатися нашим маршрутом «Синячка».

Його довжина майже 40 кілометрів, але спланований він таким чином, що відстань зможуть подолати практично всі охочі, навіть без особливої ​​підготовки. Ключова точка та справжня «родзинка» маршруту – гора Синячка.

Маршрут включає: серпантинні лісові дороги, захоплюючі види, що відкриваються з хребта та полонин, подорож по гірській ущелині та відвідування водоспаду «Дівочі Сльози».

Полонина Лазок

Полонина Лазок у Карпатах – одне з найкрасивіших місць у Європі. Гірські вершини тут змінюються ущелинами та урвищами, а місцями перетікають у просторі полонини. Полонина Лазок – одна із найпопулярніших серед туристів. Безліч маршрутів проходить через неї.

Полонина лягла рівним полотном між гір Аршечна та Синячка. Вони захищають від вітрів та морозів. Довжина полонини становить менше ніж 1 кілометр. Серед рослинності представлено переважно різнотрав’я. З кінця весни-середини літа тут збирають деякі лікарські рослини.

Місцеві жителі використовують полонину для випасання дрібної рогатої худоби. А туристи полюбили це місце як стоянку. На полонині можна зустріти місця, де видобувають нафту. Ця місцевість багата на нафтові джерела. Багато туристичних стежок приведуть вас саме сюди. Через Лазок йде маршрут до гори Синячка.

Гуцули можуть розповісти чимало прикмет і повір’їв, пов’язаних із цим місцем, але найвідоміша особливість – по горі місцеві жителі і досі передбачають погоду. Якщо Синячка здалеку здається синьою, то погодні умови будуть сприятливими, а якщо вона стає чорною та похмурою, то дощу не уникнути.

Карпатська полонина Лазок

Що чекає на Вас на наших маршрутах

Шукаєте цікаві варіанти відпочинку в компанії з друзями? Віддаєте перевагу активному відпочинку на природі, який дарує море позитиву, драйву та адреналіну?

Екстрім на квадроциклах по пересіченій місцевості це те, що вам просто необхідно. Ви подолаєте пагорби та пригір’я, проїдете лісовими трасами та швидкісними ділянками.

За бажанням гостей маршрут може бути ускладненим, а для постійних клієнтів навіть повністю змінено. Справа в тому, що вторинна поїздка знайомим маршрутом не додає адреналіну, виключає ефект “несподіваності”.

Тури на квадроциклах в Яремче

Замовити екскурсію

Безкоштовне бронювання!

Замовити екскурсію

Якщо ви вирішили отримати максимум задоволення та адреналіну – просто заповніть форму на цій сторінці, або зателефонуйте нам по телефону:

(096) 10 10 700

(095) 10 10 700


Ми все для вас організуємо!

ЗАБРОНЮВАТИ