Відгуки

Відгуки про Квадро Екстрім
Відгуки та рекомендації людей що випробували на собі наші тури і екскурсії. Після кожної пригоди ми просимо клієнтів залишити відгук на нашому сайті.

Всі відгуки про відпочинок реальні, кожен прив’язаний до профілю Google
Google

Будемо раді, якщо Ви залишите відгук про КВАДРО ЕКСТРІМ, наш прокат квадроциклів та багі в Яремче.

Ми дуже цінуємо будь-який відгук від Вас, адже він допоможе нам зробити наші послуги ще краще.

Відгуки клієнтів

Andrey Fedorov
Andrey Fedorov
19 февраля 2021
Круте місце, орендував до цього в 2019 році, сервіс залишився на рівні і ціна так само, маршрут змінюється, хороші інструктори і техніка, хлопці все підкажуть і навчать. Обов’язково сходіть.
Джерело
Lyuda Osaulenko
Lyuda Osaulenko
16 февраля 2021
Тільки що приїхали з маршруту на YAMAHA VIKING 700 Каталися 2 години. Мало! Враження неймовірні! Емоції зашкалюють! Хочемо ще приїхати і спробувати інші машини, квадроцикли. Дуже красива природа – заворожує своєю красою! Маршрут дуже цікавий. Є зупинки, де можна зробити красиві фото. РЕКОМЕНДУЄМО !!!
Джерело
Марк Балинский
Марк Балинский
9 марта 2021
Був з дівчиною, взяли 2 годинний маршрут, сказати, що емоцій купа, то нічого не сказати. Квадроцикл був дійсно у відмінному технічному стані, маршрут мальовничий і цікавий, захват не пройшов до сих пір. Варто кожної витраченої копійки на 100%. Повірте, це не рекламний відгук, а те, чим хочеться поділитися.
Джерело
Христина Нагурська
Христина Нагурська
4 мая 2021
Це було найкращим рішенням – вибрати прогулянку на квадрік по горах. Техніка у відмінному стані, все класно виглядає, хороший інструктор. Маршрут екстремальний і нереально красивий. Обов’язково повернемося сюди ще!
Джерело